Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında 1 Güven Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz

  • 65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
  • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
  • 0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

  • Özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARIÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
AMELİYAT100LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ100LİMİTSİZ
YOĞUN BAKIM100LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ100LİMİTSİZ
DİYALİZ100LİMİTSİZ
YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARIÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
DOKTOR MUAYENE100YILLIK 10 ADET
TANI GİDERLERİ100
FİZİK TEDAVİ 100
EK PRİM İLE ALINABİLECEK TEMİNATLAR*ÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
DOĞUM TEMİNATI100YILLIK 1 ADET
YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) TEMİNATI100YILLIK 1 ADET
  • 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı Hizmeti: 7 gün 24 saat ücretsiz olarak alanında uzman doktorlara tıbbi danışma ayrıcalığı ile doktor tavsiyesine ve yönlendirmesine ihtiyaç duyabileceğiniz her an bir telefon mesafesindeyiz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.*
    (*)Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.

Open chat